Inline Day v Avionu

Ikona: 

V sobotu 7. 6. 2008 proběhl u brněnského Avion Shopping Parku již třetí ročník závodů na kolečkových bruslích pro širokou veřejnost. Závody pořádal  i letos brněnský inlajnový klub Black Ice ve spolupráci s centrem Avion Shopping Park, Rodinnými pasy a  byl realizován agenturou VERTIGO.CZ. V areálu známého obchodního centra vznikl uzavřený okruh dlouhý 750 metrů, na kterém se uskutečnilo sedm závodů rozdělených podle délky a věkových kategorií.

Součástí odpoledne určeného všem sportovně založeným rodinám byl bohatý doprovodný program, kde si všichni návštěvníci mohli vyzkoušet školu bruslení, freeliny – novinku z USA, dětské vozíky od firmy Benecykl pro brusle i kolo, největší českou maxikoloběžku pro sedm osob, skákací hrad a další atrakce a hry pro děti i dospělé..

Pokud jde o výsledky, vítězi byli všichni, kdo zdárně dojeli do cíle a účastníci si kromě zážitku odnesli i dárky od partnerů akce. Přesto se na trati urputně bojovalo, a to se bohužel neobešlo bez pádů. Přítomná sanitka s lékařem ošetřovala odřeniny nejrůznějšího druhu, ale k žádným závažnějším úrazům naštěstí nedošlo.

Na akci opět přijeli i mimobrněnští závodníci, celkem se zúčastnilo přibližně 100 jezdců všech věkových kategorií. Ceny pro vítěze přišli osobně předat mj. starosta MČ Brno-Jih, pan Josef Haluza a marketingová ředitelka Avion Shopping Parku, paní Alexandra Ruberová. 

Inline Day v Avionu 2008Inline Day v Avionu 2008Inline Day v Avionu 2008Inline Day v Avionu 2008